Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення, будуть оброблені завтра з 10:00 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.
ул. Строительная, 1а, Яворов, 81001, Львов, Украина
+380 (68) 723-12-40
+380 (93) 263-23-09
TexnoSwit
Отзывы о компании TexnoSwit
Володимир Д.
Отлично
Замовляв у магазині Гелевий Aкумулятор Rebel 12V 100 ah (Bat0416), а також Інвертор Volt Polska Sinus Pro 800E 12/230V 500/800W продавець відразу відправив даний товар, за добу часу обладнання було вже в мене в котельні, все працює, все добре! Магазин TexnoSwit рекомендую! Дуже приємна ціна та діють знижки, товар не пошкоджений, актуальна ціна та гарне обслуговування!
Комментарий продавца
Дуже дякуємо)
Наталия Л.
Отлично
Наталия Л.
Отлично
Сергей М.
Отлично
Іван Л.
Отлично
Рекомендуємо гарний продавець і товар
Денис Б.
Отлично
Максим Т.
Отлично
Все пройшло добре.
Богдан Н.
Отлично
Дякую за оперативність, гарного вечора, все буде Україна!
Комментарий продавца
Взаємно, гарного користування) Мирного неба всім Українцям!!!
Ольга А.
Отлично
Велике дякую за обслуговування, принтер відповідає опису, швидко розібрались, під'єдналось до телефону через вай фай без проблем. Замовлення опрацювали швидко і одразу ж відправили.Дякуємо за сервіс))).
Замовляв у магазині Гелевий Aкумулятор
Rebel 12V 100 ah (Bat0416), а також Інвертор Volt Polska Sinus Pro 800E 12/230V 500/800W продавець відразу відправив даний товар, за добу часу обладнання було вже в мене в котельні, все працює, все добре! Магазин TexnoSwit рекомендую! Дуже приємна ціна та діють знижки, товар не пошкоджений, актуальна ціна та гарне обслуговування!
Дуже дякуємо)
Рекомендуємо гарний продавець і товар
Все пройшло добре.
Дякую за оперативність, гарного вечора, все буде Україна!
Взаємно, гарного користування)
Мирного неба всім Українцям!!!
Велике дякую за обслуговування, принтер відповідає опису, швидко розібрались, під'єдналось до телефону через вай фай без проблем. Замовлення опрацювали швидко і одразу ж відправили.Дякуємо за сервіс))).
Такого фуфла ещё покупать не доводилось...