Відгуки про компанію TexnoSwitВита Л.Відмінно 24.03.2025Володимир С.Відмінно 24.03.2025Александр Ф.Відмінно 24.03.2025Світлана Г.Відмінно 23.03.2025Ірина Ш.Відмінно 20.03.2025Дякую,все швидко та добре!Лариса Л.Відмінно 19.03.2025Дуже відповідальний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!!!Наталья Ш.Відмінно 19.03.2025Все на вищому рівні! Щиро дякую!!!Мирослава С.Відмінно 17.03.2025Богдан М.Відмінно 17.03.2025Наталя Г.Відмінно 17.03.2025Прінтер приїхав дуже швидко.Все працює гарно
Дякую,все швидко та добре!
Дуже відповідальний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!!!
Все на вищому рівні! Щиро дякую!!!
Прінтер приїхав дуже швидко.
Все працює гарно